Přijmout vše Odmítnout

OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Centrum marketingu, komunikace a popularizace

• Obrázek
CMK - O nás
CMK - Služby
CMK - Kontakty

Centrum marketingu, komunikace a popularizace

27.2.
Live Q&A: zástupci fakult odpovídají live na otázky na Instagramu
Ostatní
6.3.
Slavnostní zahájení projektu NEOLAiA na OU
Ostatní
15.3.
Ples Ostravské
Slavnostní akce

Centrum marketingu, komunikace a popularizace

Centrum marketingu, komunikace a popularizace (CMKP) Ostravské univerzity je pracovištěm, které zajišťuje vnější komunikaci Ostravské univerzity na centrální úrovni a částečně také vnitřní univerzitní komunikaci, ve spolupráci s jednotlivými fakultami. Organizuje popularizační a reprezentační akce univerzity. Sídlí v Welcome Centre univerzity v budově G na ulici Mlýnská 5 v Ostravě.

Všechny členy Centrum marketingu, komunikace a popularizace najdete zde, včetně jejich pracovní agendy a kontaktu. Neváhejte se na nás obrátit, proto jsme tady!

Zveřejněno / aktualizováno: 17. 01. 2023

Threads