Pracovní příležitosti

Pracovník pro práci s absolventy a organizaci aktivit poradenského centra

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu. Skládá se ze šesti fakult a jednoho vědeckého ústavu. Nabízí studium v širokém spektru oborů pokrývajících oblasti humanitních, společenských a přírodních věd, lékařství, pedagogických disciplín a umění.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • pracovník pro práci s absolventy a organizaci aktivit poradenského centra

Kdy se můžete zapojit?

  • Červenec 2021 resp. dle dohody

Co vás čeká?

  • Budování vazeb a udržování sítě kontaktů s absolventy
  • Správa portálu absolventů Ostravské univerzity a benefitního programu
  • Aktivní navazování vztahů se zaměstnavateli a spolupracujícími organizacemi
  • Koordinace mentorského programu
  • Organizační zajišťování akce centra (pořádání eventů, vzdělávacích kurzů)
  • Správa propagačních a komunikačních aktivity centra

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání II. stupně
  • Dobrou znalost běžného kancelářského a grafického software
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a profesionalitu
  • Optimismus, kreativitu, flexibilitu a odhodlání učit se novým věcem
  • Orientaci v sociálních sítích
  • Znalost AJ minimálně na úrovni B1 Evropského referenčního rámce

Co bude ještě další vaší výhodou?

  • Zkušenost s organizací eventů
  • Zkušenost s řízením vztahů s klienty

Co vám můžeme nabídnout?

  • Plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou
  • Přátelské pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • 6 týdnů dovolené
  • 5 sick days po zkušební době
  • Stravenky v nominální hodnotě 110 Kč (příspěvek zaměstnance 50 Kč)
  • Možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

Zaujala vás naše nabídka?

Do 17. května 2021 nám na adresu zašlete:

Výběrové řízení se bude konat v druhé polovině května 2021.

Vyhlašovatel je oprávněn výběrové řízení bez uvedení důvodů zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Kontakt:

Ostravská univerzita
JUDr. Jana Pająk, LL.M., MBA
Vedoucí Centra pro řízení lidských zdrojů

Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava