Pracovní příležitosti

Ředitel Centra informačních technologií

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu. Skládá se ze šesti fakult a jednoho vědeckého ústavu. Nabízí studium v širokém spektru oborů pokrývajících oblasti humanitních, společenských a přírodních věd, lékařství, pedagogických disciplín a umění.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • ředitel Centra informačních technologií

Kdy k nám můžete nastoupit?

  • od 1. června 2021, popřípadě na základě dohody

Kde budete pracovat?

  • Ostrava

Co vás čeká?

  • Příprava a implementace strategie rozvoje, správy a řízení informačních a komunikačních (ICT) technologií univerzity.
  • Plánování rozvoje ICT, včetně řízení rozvojových projektů.
  • Zajištění funkčnosti interních informačních systémů organizace.
  • Koordinace příprav podkladů technických řešení systémů informačních technologií.
  • Příprava interních řídících norem ICT pro potřeby jejího využívání, správy a rozvoje.
  • Řízení bezpečnosti a rizik ICT, spolupráce při zajištění bezpečnosti a ochrany dat.
  • Analyzování efektivnosti ICT, jejich spolehlivosti a výkonnosti.
  • Analyzování vývoje a nových trendů v oblasti ICT.
  • Konzultace, poradenství a expertní podpora v oblastí ICT.
  • Reprezentování a zastupování univerzity v oblastech informačních systémů, služeb a technologií.
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu poskytování služeb ICT.

Co požadujeme?

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky (či příbuzném oboru).
  • Praxe ve vedoucí pozici minimálně 2 roky.
  • Efektivní komunikace a vedení lidí (leadership).
  • Aktivní přístup, zvládání stresových situací a řešení problémů.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2 Evropského referenčního rámce pro jazyky.
  • Vysokou úroveň komunikačních, manažerských a organizačních schopností.
  • Aktivní přístup, inovativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, asertivitu, samostatnost, systematičnost a spolehlivost.
  • Zkušenosti s vysokoškolským prostředím výhodou, zejména znalost problematiky výběrových a zadávacích řízení na IT, centralizovaných rozvojových a institucionálních projektů, poskytování služeb sdružení CESNET a EUNIS.
  • Občanskou a morální bezúhonnost.

Co vám nabízíme?

  • 30 dní dovolené za kalendářní rok.
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době).
  • Příspěvek na stravování 110 Kč/den, podíl zaměstnance 50 Kč.
  • Pružná pracovní doba, příležitostná práce z domu, tzv. home office.
  • Široké možnosti dalšího vzdělávání.
  • Pracoviště v centru města.

Zaujala vás naše nabídka?

Zašlete nám do 11. května 2021 na adresu :

Kontakt:

Ostravská univerzita
JUDr. Jana Pająk, LL.M., MBA
Vedoucí Centra pro řízení lidských zdrojů

Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava