Pracovní příležitosti

Vyučující specializovaných kurzů anglického jazyka pro pracovníky OU

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu. Skládá se ze šesti fakult a jednoho vědeckého ústavu. Nabízí studium v širokém spektru oborů pokrývajících oblasti humanitních, společenských a přírodních věd, lékařství, pedagogických disciplín a umění.

Rektor Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • vyučujícího specializovaných kurzů anglického jazyka pro pracovníky OU

Kdy je možný nástup?

  • leden/únor 2021 nebo dle dohody

Co vás čeká?

  • příprava a implementace koncepce podpory akademiků vyučujících odborné předměty v anglickém jazyce (tj. práce specialisty pro EMI/English Medium Instruction);
  • výuka tutoriálů akademického psaní pro pokročilé studenty a akademiky;
  • výuka kurzů anglického jazyka na míru pro administrativní pracovníky univerzity (A1 až C1);
  • plánování a organizace rozvrhu – nepravidelná pracovní doba.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • magisterské vzdělání v oboru anglický jazyk;
  • zkušenosti s výukou dospělých a s přípravou kurzů šitých na míru;
  • mezinárodní zkušenosti z vlastní pedagogické práce v zahraničí nebo v mezinárodním prostředí v ČR v posledních osmi letech;
  • zkušenosti s výukou akademického psaní v posledních osmi letech;
  • obeznámenost s oborem EMI a školení v daném oboru výhodou.

Co ještě přivítáme?

  • ochotu a zájem dále se vzdělávat a specializovat;
  • dobré komunikační schopnosti a schopnost týmové práce;
  • flexibilitu, aktivní a tvůrčí přístup k práci, spolehlivost, systematičnost, samostatnost.

Jaké výhody nabízíme?

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok (respektive 240 hodin);
  • 5 dnů - sick days;
  • stravenky v nominální hodnotě 110 Kč (příspěvek zaměstnance 50 Kč);
  • práci v profesionálním týmu s mezinárodními zkušenostmi;
  • příjemné pracovní prostředí;
  • podporu dalšího vzdělávání.

Zaujala Vás naše nabídka?

Do 2. prosince 2020 nám na adresu zašlete svůj strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů. Profesní životopis a motivační dopis mohou být připraveny v češtině, slovenštině nebo v angličtině.

V případě zvýšeného zájmu o nabízenou pozici si OU vyhrazuje právo ukončit výběrové řízení před výše uvedeným datem.

Výběrové řízení bude probíhat 18. prosince 2020.

Kontakt:

Ostravská univerzita
JUDr. Jana Pająk, LL.M., MBA
Vedoucí Centra pro řízení lidských zdrojů

Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava