Studenti posnídají se svým rektorem

Ostrava / 22. 05. 2007

Moravská Ostrava 22. května 2007 - Studenti Ostravské univerzity posnídají se svým rektorem Jiřím Močkořem v pátek 25. května 2007 v 8.30 v salonku hotelu Imperial na první společné snídani.

Ze studentů univerzity rektor nevybíral podle žádného klíče, přihlásit se mohl kterýkoli z nich, jehož zaujala rektorova pozvánka umístěná na Portálu OU. Studenti si mohou při snídani popovídat s Jiřím Močkořem o tom čím žijí, co je pálí, ale také diskutovat s ním o celospolečenských problémech. Rektor naopak seznámí studenty se svými ožehavými tématy, k nimž patří například zpětná vazba ve vzdělávací činnosti. Rektor od setkání se studenty univerzity očekává, že se s ním nejen podělí o své názory na kvalitu studia a strukturu výuky, ale poskytnou mu i cenné podněty ke zlepšení jak výuky samotné, tak i chodu celé univerzity.