Zapojte se do dotazníkového šetření

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Využíváte služeb univerzitní knihovny? Navštěvuje některou z šesti studoven? A víte, co vše vám knihovna nabízí?

Mnozí z vás si cestu do knihovny našli, buď jste si půjčili literaturu ke studiu, nebo jste si přišli něco prostudovat do některé z fakultních studoven či jste využili studijní a relaxační S-zónu v hlavní budově na Bráfově ulici.

Univerzitní knihovna ale nabízí i další služby, které vám mohou usnadnit vaši cestu vysokoškolským studiem. Snažíme se vám poskytnout nejen širokou nabídku tištěných a elektronických zdrojů, ale také vám pomoci při vyhledávání informací, citování literatury či při práci s e-knihami.

Rádi bychom vás požádali o názor na naše služby. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili krátký dotazník. Jeho vyplnění vám nezabere příliš mnoho času, ale nám přinese cenné informace, které můžeme využít pro další zlepšení našich služeb.

Dotazník naleznete na https://www.click4survey.cz/s4/46896/a316ee74.

Dotazník je přístupný do 5. prosince 2021.

Děkujeme za Váš čas.
Vaše knihovna