Michael Žantovský: Václav Havel tady a teď

Ostrava / 09. 05. 2016

Jsou myšlenky prvního polistopadového prezidenta stále živé? Jak přistupovat k odkazu Václava Havla? A jakou roli hraje v přibližování jeho života a díla Knihovna Václava Havla? Michael Žantovský, blízký přítel, spolupracovník Václava Havla a ředitel Knihovny Václava Havla bude 10. května 2016 přednášet na půdě Filozofické fakulty Ostravské univerzity.

Michael Žantovský

10. května 2016 od 12.30 do 14.00 bude v posluchárně E308 v budova E" title="mapa">budově E Filozofické fakulty Ostravské univerzity (ulice Čs. Legií) pro veřejnost přednášet Michael Žantovský, diplomat, překladatel, psycholog, publicista, spisovatel, textař, politik, spoluzakladatel Občanského fóra a ředitel knihovny Václava Havla.

Na této moderované diskuzi budou k dostání také Žantovského bestsellery - biografie Havel a román Ochlazení.

Kontakt:

Mgr. Roman Polách