OU > Student

Studentský život
OU live
Student - zázemí

Student


Milé studentky, milí studenti Ostravské univerzity,

na této stránce najdete veškeré užitečné informace týkající se vašeho studia na Ostravské univerzitě. Harmonogram akademického roku, funkce Portálu OU, informace o stipendiích a poplatcích za studium, o studiu v zahraničí i o studentském dění, které nemálo dotváří život na Ostravské univerzitě. Mnoho zajímavostí nejen z dění na Ostravské univerzitě, ale také v jejím blízkém okolí, pak najdete na našem živém online magazínu OU@LIVE. Ten denně přináší pozvánky na akce i (foto)reportáže z nich, rozhovory se zajímavými osobnostmi i novinky z univerzity, jejich fakult, studentského dění i vědy a výzkumu. Žijte nejen studiem. Vaše univerzita taky žije!

Ze sociálních sítí

Ostravská na Gaudeamu 2017

Ostravská univerzita se minulý týden prezentovala na veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus v Brně. Díky přístupu celého týmu k práci s uchazeči o studium se naše univerzita umístila na 6. místě v hodnocení nejlepších stánků a předběhla i Karlovu nebo Masarykovu univerzitu.

ostravska_uniAkademický den Ostravské univerzity. Působí to no vás usedle a suchopárně? Tak věřte, že tak tomu rozhodně není. Ostatně, podívejte se na pozvánku dvou letošních moderátorů - velkých řečníků a bavičů - děkanů dvou našich fakult... úterý 14. 11. od 13:00 v multifunkční aule Gong - vstup i raut zdarma. (rektorské volno od 12:00)

Dan Bárta, student a spolupracovník PřF OU, inicioval vznik appky Lovec vážek CZ

Vědci z Ostravské univerzity spustili aplikaci, díky které se mohou lidé dozvědět zajímavosti ze života vážek a stát se součástí skutečného vědeckého výzkumu. S nápadem na aplikaci Lovec vážek přišel zpěvák Dan Bárta, který na univerzitě studuje a s ostravskými biology spolupracuje.

Ostravská univerzita
Ostravská univerzita
Ostravská univerzita
facebook
instagram
youtube
twitter
google+
linked in
rss
social hub