OU > O univerzitě > Aktuality

• Obrázek
Obrázek Obrázek

Ukaž, že jsi z Ostravské!

Online i offline. Buď s námi na sociálních sítích, obleč mikinu v originálním designu Jsme Ostravská!, blýskni se na párty s univerzitním NickNackem. Zkrátka ukaž, že jsi z Ostravské!

Studovat na vysoké je prestiž. Tak ukaž, že i ty jsi na Ostravské! V Centru marketingu a komunikace na Mlýnské (budova G) ve druhém patře najdeš kolekci v originálním designu Jsme Ostravská – trička, mikiny, festivalové kelímky NickNack a mnoho dalších předmětů. Všechno si můžeš zblízka prohlédnout a vybrat si, co ti padne.

Ze všeho nejdříve se s Ostravskou ale sbližte na sociálních sítích: jsme na Facebooku, Instagramu, Youtube, LinkedIn i Twitteru. Všechny odkazy na univerzitní, fakultní i katederní sociální sítě najdete na jednom místě: na webu Ostravské univerzity v sekci Univerzita na sociálních sítích.

Sledovat Ostravskou univerzitu se vyplatí nejen pro to, že vám na facebooku katedry, fakulty i celá univerzita občas připomenou důležitý deadline, informují o novinkách, změnách či zajímavých příležitostech třeba vycestovat do zahraničí. Zároveň zde pravidelně vyhlašujeme soutěže o vstupenky za kulturou, knihy, dárkové balíčky a mnoho dalšího. Proč nezískat třeba vstupenky na Colours of Ostrava zdarma?

#jsmeostravska

mohlo by vás zajímat

» Jak se rychle zorientovat a úspěšně nastartovat studium?

» Neusněte na vavřínech. Sbírejte praxi!

» Už máte ubytování? Koleje ještě mají volno!