Pracovní příležitosti

Odborný (provozní) elektrikář

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

  • odborný (provozní) elektrikář

Předpokládaný nástup:

  • duben 2024, případně dle domluvy

Předpokládaný úvazek:

  • 100 %

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • český

Jaká bude náplň vaší práce?

  • činnosti se slaboproudými přístroji a elektrickým vedením;
  • montáž, rekonstrukce, údržba, opravy a seřizování elektrických zařízení;
  • odborné práce včetně instalace, diagnostiky a oprav elektrických i bezdrátových přenosových systémů;
  • výpomoc při údržbě a provozu budov.

Co od vás očekáváme?

  • ukončené střední vzdělání s výučním listem nebo maturitou;
  • kvalifikaci v souladu s NV č. 194/2022 Sb. § 5, případně vyšší (nebo platnou kvalifikaci na základě vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 6, případně vyšší);
  • zodpovědnost, samostatnost, ale i týmového ducha;
  • manuální zručnost;
  • základní dovednosti práce s PC;
  • praxi v oboru min. 3 roky;
  • řidičský průkaz skup. B výhodou.

Proč k nám? Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů placeného volna k léčení po zkušební době;
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč, podíl zaměstnance 72,- Kč);
  • práci u stabilního zaměstnavatele;
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu určitou jednoho roku – v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.

Zaujala vás naše nabídka?

Nejpozději do 17. dubna 2024 (včetně) nám na adresu zašlete:

První kolo proběhne posouzením zaslaných životopisů. Do druhého kola – na osobní pohovor – budou pozvaní vybraní zájemci.

Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Těšíme se na vás.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Eva Letalová
referentka personalistiky

Centrum pro řízení lidských zdrojů
Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava