Pracovní příležitosti

Referent marketingu, PR a komunikace

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Fakulty umění Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na místo neakademického pracovníka

  • referent marketingu, PR a komunikace

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání II. stupně (příp. I. stupně + 5 let praxe v oboru)
  • Znalost anglického jazyka na úrovni alespoň B1
  • Vytváření povědomí o fakultě a rozvíjení dobrého jména
  • Schopnost přicházet s novými kreativními nápady na propagaci fakulty
  • Zkušenosti s marketingem, PR a copywritingem
  • Znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • Zkušenost z prostředí vysokého školství výhodou
  • Výborná znalost českého jazyka slovem a písmem
  • Komunikační schopnosti a schopnost týmové práce
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a ochota učit se nové věci
  • Morální a občanská bezúhonnost

Náplň práce:

  • Správa českého a anglického webu fakulty
  • Správa sociálních sítí fakulty (facebook, instagram) a tvorba jejich obsahu
  • Příprava a realizace propagačních kampaní a placených reklamních kampaní na sociálních sítích
  • Budování vztahů s novináři, spolupráce s externími weby a psaní tiskových zpráv
  • Spolupráce na přípravě propagačních materiálů pro akce hudební části fakulty ve spolupráci s výtvarnou částí fakulty
  • Publikování článků o fakultě na OUalive
  • Správa webu Univerzita pro školy
  • Spolupráce s rektorátním PR a marketingovým oddělením na propagaci celouniverzitních akcí
  • Další propagace dle požadavků proděkana pro umění a vnější vztahy

Úvazek:

  • 50 %

Mzdové podmínky:

  • Dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Předpokládaný nástup:

  • Květen 2024 nebo dle dohody

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • Český

Přihlášky:

Přihlášky k výběrovému řízení (e-mailové či písemné s uvedením e-mailové adresy) s doklady o získané kvalifikaci (nemusí být notářsky ověřeny), přehledem praxe, profesním životopisem uchazeče včetně podepsaného souhlasu se zpracováním osobních údajů přijímá personální oddělení Fakulty umění Ostravské univerzity nejpozději do 15. dubna 2024.

První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola, které proběhne formou osobního pohovoru před výběrovou komisí, budou pozváni pouze vybraní uchazeči, kteří mohou být vyzváni k vypracování úlohy související s náplní práce.

Děkan fakulty si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu jednání pouze vybrané uchazeče a zároveň právo nevybrat žádného uchazeče. Děkan FU rovněž může výběrové řízení zrušit nebo opakovat.

Kontakt:

Fakulta umění OU, personální úsek
Mgr. Jana Bartonová
Podlahova 3
709 00 Ostrava – Mariánské Hory

telefon: 553 46 2902