Klub deskových her Kostka

logo Jsme vášniví hráči, kteří věří, že čas strávený u společného stolu s dobrou deskovou hrou je ten nejlepší. Propojuje nejen studenty Ostravské univerzity, do klubu rádi přijmeme i veřejnost. Přes akademický rok se s výjimkou zkouškového období scházíme každý týden. Ve svém deskovém archivu spravujeme už přes sto her, z nichž na setkání vždy volíme konkrétní hry podle chuti, nálady a možností příchozích. Neváhej nás kdykoliv navštívit.

Web, sociální sítě:

Kontakty:

Projekty:

Pravidelná středeční setkání – V příjemné atmosféře Welcome centra Ostravské univerzity, konkrétně ve studentské místnosti dOUpě, se na tebe těšíme každou středu od 16:30 do 19:30. Vítáme jak skupiny, tak jednotlivce!

Turnaje deskových her – Máš rád logické a strategické hry? Nebo tě prostě jen baví soutěže? Pak musíš přijít na jeden z našich turnajů. Pokud v turnaji vyhraješ, odneseš si kromě skvělého pocitu i malou cenu. Nejen díky spolupráci s komerčními partnery a jinými studentskými organizacemi se snažíme vždy ty nejlepší z nejlepších ocenit. Z kapacitních důvodů je třeba se přihlásit, sleduj proto naše sociální sítě a informace o turnaji se vždy dozvíš včas.

Účast na univerzitních akcích – Naše deskové hry nejsou rády zavřené ve skříni, naopak nejspokojenější jsou na stole v zápalu hry, proto je často bereme na univerzitní akce, kde je bez ostychu půjčujeme. Vidět si nás mohl třeba na festivalech OUpener, Jsme Ostravská nebo Za kariérOU. Pokud budeme mít čas, rádi přijdeme i na tvoji akci, dej nám vědět, že o to stojíš.

Studentský klub Klub deskových her Kostka

Zveřejněno / aktualizováno: 26. 04. 2024