OU > Uchazeč > Proč studovat na Ostravské univerzitě > Bohatý studentský život > Studentské organizace

Studentská organizace vědeckých aktivit (SOVA)

logo SOVA si dává za cíl popularizovat přírodní vědy pro studenty i veřejnost, pomocí nejrůznějších odborných, ale také populárně-vědeckých aktivit. V rámci svých činností pomáhá studentům zpracovávat nasbíraná data do závěrečných prací, ať už se jedná o data statistická nebo data prostorová. Zváni jsou hosté z různých koutů republiky, kteří přednášejí o svých zahraničních vědeckých expedicích, případně diskutují na zajímavá témata z prostředí biologie a ekologie. V neposlední řadě se SOVA podílí na popularizaci univerzity prostřednictvím zajímavých přednášek na půdách středních škol Moravskoslezského kraje.

Kontakty:

Studentská organizace vědeckých aktivit (SOVA)Studentská organizace vědeckých aktivit (SOVA)Studentská organizace vědeckých aktivit (SOVA)Studentská organizace vědeckých aktivit (SOVA)

Zveřejněno / aktualizováno: 01. 12. 2016