OU > Uchazeč > Proč studovat na Ostravské univerzitě > Bohatý studentský život > Studentské organizace

• Obrázek

Younie

logo Younie (dříve Stavovská unie studentů Ostrava) patří mezi neziskové studentské organizace s dlouholetou tradicí. Tým Younie tvoří zhruba třicítka aktivních studentů z obou ostravských univerzit (OU a VŠB-TUO), kteří po celý rok vymýšlejí a realizují nové nápady. Potkáte je na téměř desítce velkých akcí - tu největší, Majáles Ostrava a s ním spojený Majálesový měsíc, nemůžete minout. Mezi další akce můžeme zařadit Halloween, Vítání prváků, Studentský ples a mnoho dalších. Našá součástí je také Rádio Kolej a Minigolf v areálu porubských kolejí.

Nevadí, že nemáš zkušenosti, my tě všechno naučíme! Takže neváhej a napiš nám!

Web:

Kontakty: