OU > Uchazeč > Proč studovat na Ostravské univerzitě

Proč studovat na OU?

Existují tři hlavní důvody, proč jít studovat na Ostravskou univerzitu. Jsou to naše inspirativní osobnosti, individuální přístup ke studentům a také – světe div se – samotná Ostrava.

Na každé z našich šesti fakult najdete osobnosti – ať už jde o lékaře, matematiky nebo umělce – kteří nejen že jsou špičkou ve svém oboru, ale jsou zároveň inspirativní a otevření lidé se smyslem pro kreativitu.

Právě díky nim se můžeme pyšnit skutečně individuálním přístupem ke studentům a širokou podporou těch, kteří mají své vize. Aktivně pro naše studenty vyhledáváme příležitosti, jak zvyšovat jejich kvalifikaci, a pomáháme jim tak snáze nastartovat kariéru.

Navíc Ostrava se za posledních pár let změnila k nepoznání – namísto industriální aglomerace je z ní studentské město (vždyť 10 % všech obyvatel Ostravy jsou studenti!), které denně žije kulturou.

Přesvědčte se ale sami – třeba na našem online magazínu OU@LIVE!

mohlo by vás zajímat

» Proč studovat na Fakultě sociálních studií