Centrum marketingu a komunikace Ostravské univerzity

Centrum marketingu a komunikace Ostravské univerzity (CMK) zajišťuje ve spolupráci s jednotlivými fakultami vnější a částečně také vnitřní komunikaci Ostravské univerzity. Jeho posláním je starat se o dobré jméno univerzity a její prezentaci na veřejnosti a v médiích.

Mezi jeho stěžejní činnosti patří mediální komunikace, prezentace univerzity na veletrzích a na školách, obsahová správa všech vnějších komunikačních kanálů univerzity, jako je oficiální web, profily univerzity na sociálních sítích, online magazín OU@live, jeho tištěná podoba OUletník, ale také například vnitřní newsletter.

CMK zároveň stojí za všemi celouniverzitními akcemi, jako je například festival Jsme Ostravská!, Reprezentační ples Ostravské univerzity, Akademický den Ostravské univerzity nebo UNIVERcity stage diskuzního fóra Meltingpot na  festivalu Colours of Ostrava. Fotky z uplynulých ročníků těchto akcí jsou k dispozici ve fotogalerii. Úkolem je také hlídat dodržování logomanuálu Ostravské univerzity a připravovat oblíbené propagační předměty a prezentační materiály.

CMK je zkrátka kontaktním místem Ostravské univerzity, na které se může obracet veřejnost, média, firmy, organizace, uchazeči, studenti, absolventi a zkrátka kdokoli, kdo potřebuje o univerzitě cokoli vědět. Sídlí v budově G v centru Ostravy na ulici Mlýnská 5 v takzvaném Welcome Centre.

Zveřejněno / aktualizováno: 28. 08. 2019