Referent/ka personalistiky

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity nabízí volné pracovní místo:

  • referent/ka personalistiky

Předpokládaný nástup:

  • od 1. ledna 2018 (popřípadě dle dohody)

Pracovní náplň:

  • administrativní zajištění pracovně-právní agendy na OU (zejména pro vybrané evropské projekty)
  • administrativní podpora v náborových kampaních, při vedení vlastních výběrových řízeních na volné pracovní pozice
  • správa vstupních lékařských prohlídek

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost mzdové i personální problematiky
  • znalost aktuálních právních předpisů ČR a EU souvisejících s vedením personální agendy
  • zkušenosti s řešením pracovně-právní problematiky v rámci evropských projektů
  • praxe min. 5 let v oblasti mzdové a personální problematiky
  • znalost AJ (alespoň na úrovni A2 Evropského referenčního rámce)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • uživatelská znalost PC, MS Office
  • pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, odolnost vůči stresu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost, diskrétnost
  • zkušenosti s agendou zaměstnávání cizích státních příslušníků vítána
  • znalost aktuální legislativy v oblasti pracovně právních vztahů pro VVŠ vítána
  • velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a profesionalitu
  • morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek s nástupem od 1. ledna 2018 (popřípadě dle dohody)
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

Požadované dokumenty:

  • Strukturovaný profesní životopis

Přihlášky:

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu do 23. října 2017. Do druhého kola, které se bude konat dne 30. října 2017 od 8:00, budou osloveni pouze vybraní uchazeči po skončení terminu pro podání přihlášek.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava