Pracovník sociálně-právní poradny pro akademické poradenské a informační centrum OU

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

  • pracovník sociálně-právní poradny pro akademické poradenské a informační centrum OU

Předpokládaný nástup:

  • od 1. ledna 2018 (popřípadě dle dohody)

Pracovní náplň:

  • poskytování individuálního odborného sociálně-právního poradenství studentům OU
  • školící činnost pro studenty v sociálně-právní oblasti (problematika bydlení, předcházení a řešení zadluženosti, rodinného práva – výživného, vztahů mezi rodiči-dětmi, sociálního zabezpečení – sociální dávky, atd.)

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském stupni ve studijním programu sociální práce, sociální pedagogika a poradenství (nebo příbuzného)
  • velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a profesionalitu
  • velmi dobrá uživatelská znalost PC, zejména MS Office
  • znalost AJ (alespoň na úrovni B1 Evropského referenčního rámce)
  • aktivní přístup, flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek s nástupem od 1. ledna 2018 (popřípadě dle dohody)
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

Požadované dokumenty:

  • strukturovaný profesní životopis

Přihlášky:

Přihlášky s profesním životopisem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu do 6. listopadu 2017. Vybraní uchazeči budou pozváni do druhého kola výběrového řízení.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava