Pracovník ekonomického útvaru - mzdová/ý účetní

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Kvestorka Ostravské univerzity v Ostravě nabízí volné pracovní místo:

  • pracovník ekonomického útvaru – mzdová/ý účetní

Předpokládaný nástup:

  • únor 2017

Pracovní náplň:

  • komplexní měsíční zpracování mezd a odměn z DPČ a DPP na OU
  • vedení mzdové agendy (mzdové listy, roční zúčtování DzP, atd.)
  • vedení agendy pro zdravotní poj., sociální poj. a daně (ELDP, registr NP, atd.)
  • komunikace se zdravotními pojišťovnami a OSSZ
  • zajištění výpočtu a odvodu pojistného, styku s orgány sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění ve vztahu OU k jiným státům EU/EHP a Švýcarska

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost mzdové i personální problematiky
  • znalost aktuálních právních předpisů ČR a EU souvisejících s vedením mzdové i personální agendy
  • praxe min. 5 let v oblasti mzdové a personální problematiky
  • zkušenosti s agendou zaměstnávání cizích státních příslušníků vítána
  • znalost anglického, německého nebo polského jazyka na komunikativní úrovni
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • uživatelská znalost PC, MS Office
  • pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost, vytrvalost

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek s nástupem od února 2017
  • samostatnou a zodpovědnou práci v profesionálním týmu
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí

Přihlášky:

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: do 9. ledna 2017.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava