Referent Oddělení strategických analýz

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

  • referent Oddělení strategických analýz

Předpokládaný nástup:

  • od května 2016 (popřípadě dle dohody)

Pracovní náplň:

  • příprava analytických materiálů pro vytváření strategie univerzity a hodnocení činnosti univerzity
  • vyhodnocování strategických dokumentů na české, evropské i světové úrovni pro potřeby rozvoje OU
  • kompletace a koordinace zpracování strategických dokumentů OU
  • spolupráce při interních a externích průzkumech pro potřebu OU
  • příprava analytických materiálů podle potřeb vedení OU

Požadujeme:

  • ukončené magisterské VŠ vzdělání - ekonomického, matematického nebo sociologického zaměření výhodou
  • velmi pokročilá znalost práce s MS Excel
  • pokročilá znalost práce s MS Word, MS PowerPoint
  • znalost práce se statistickým softwarem SPSS (nebo jeho alternativou) výhodou
  • dovednost vytvářet kartografické výstupy výhodou (ideálně znalost práce s GIS softwarem - ArcGIS)
  • analytické schopnosti na vysoké úrovni
  • zkušenost s konstrukcí sociálně-vědných (ekonomických a sociologických) výzkumů a analýz výhodou
  • znalost aktuálních právních předpisů souvisejících s činností veřejných vysokých škol
  • nutná znalost AJ (minimálně úroveň B2 Evropského referenčního rámce)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost, vytrvalost

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek s nástupem od května 2016 (popřípadě dle dohody)
  • samostatnou a zodpovědnou práci v profesionálním týmu
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Přihlášky:

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: do 4. května 2016.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava