Interní auditor a kontrolor

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na pozici

  • interní auditor a kontrolor

Předpokládaný nástup:

  • dle dohody

Náplň práce:

  • Plánování a realizace auditů podle zadání statutárního orgánu
  • Audit procesů, kontrolních mechanismů
  • Vnitřní kontrolní činnost
  • Kontrola plnění závěrů rozhodnutí
  • Identifikace rizikových oblastí
  • Metodická pomoc

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, ekonomického popř. právnického směru
  • praxe: min. 3 roky na obdobné pozici
  • znalost vysokoškolského prostředí výhodou
  • zkušenosti z auditu projektů OP EU výhodou
  • orientace v právních předpisech ČR, zejména účetních a daňových
  • zkušenosti s auditorskými postupy výhodou
  • analytické myšlení, proaktivní chování, výborné komunikační schopnosti
  • bezúhonnost
  • uživatelská znalost PC, MS Office
  • samostatnost i schopnost týmové spolupráce
  • přesnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • znalost AJ

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení dle Vnitřního mzdového předpisu Ostravské univerzity
  • perspektivní zaměstnání
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí
  • vzdělávací aktivity

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: do 5. září 2015.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava