Referent útvaru PR a marketingu - editor

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

  • referent útvaru PR a marketingu - editor

Předpokládaný nástup:

  • od 1. července 2015.

Základní náplň práce:

  • hlavní editorka univerzitního informačního portálu OU@live
  • psaní článků, reportáží, rozhovorů
  • příprava celouniverzitních periodik
  • psaní tiskových zpráv
  • komunikace s partnerskými organizacemi a institucemi
  • práce s oficiálními profily univerzity na sociálních sítích
  • organizační a koordinační činnost v rámci pořádání celouniverzitních akcí
  • korektury oficiálních univerzitních dokumentů a psaných výstupů
  • v součinnosti s dalšími členy týmu práce na dalších úkolech v rámci oboru PR a marketingu
  • administrativní činnosti

Požadujeme:

  • dokončené vysokoškolské vzdělání v magisterském stupni, a to v oborech blízkých marketingu, vztahů s veřejností či žurnalistice
  • základní zkušenost se žurnalistikou
  • orientace v legislativě, především v oblasti žurnalistiky a médií
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • velmi dobré znalosti českého jazyka pro účely korektur textů
  • znalost angličtiny ve psané i mluvené formě minimálně na úrovni B2
  • velmi dobrá uživatelská znalost s PC - MS Office, editační rozhraní
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • 1,0 pracovní úvazek s nástupem od 1. července 2015, popř. dle dohody
  • samostatnou a zodpovědnou práci v mladém, profesionálním týmu
  • kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí

Přihlášky:

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: do 15. června 2015.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava