Technik - pracovník Kartového centra OU

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Centrum informačních technologií Ostravské univerzity v Ostravě hledá technika - pracovníka Kartového centra OU pro doplnění týmu Oddělení technické podpory.

Předpokládaný nástup:

  • od 1. dubna 2015 nebo dle dohody

Požadujeme:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání (zaměření na IT je výhodou), zakončené maturitní zkouškou
  • maturitní nebo jiná zkouška z anglického jazyka na úrovni středně pokročilé (možno nahradit praxí) – znalost jazyka odpovídající úrovni B1
  • znalost HW výpočetní techniky
  • znalost operačního systému MS Windows a MS Office z pohledu junior administrátora systému
  • dobré komunikační dovednosti
  • schopnost komunikovat v angličtině se zahraničními studenty a zaměstnanci
  • schopnost posoudit kvalitu fotografií
  • zájem o učení se novým věcem
  • odolnost vůči stresu
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • samostatnost a schopnost práce v týmu
  • schopnost analytického myšlení
  • flexibilitu a loajalitu, příjemné vystupování

Pracovní náplň:

  • práce v Kartovém centru OU – focení, tisk a vydávání identifikačních karet
  • správa uživatelských účtů a hesel
  • poskytování technické podpory uživatelům výpočetní techniky
  • správa výpočetní techniky Kartového centra (instalace, konfigurace PC/NB, tiskáren, fotoaparátů)
  • řešení problémových situací uživatelů s  kartami, konty a hesly
  • komunikace s uživateli i administrátory informačních systémů a databází
  • správa požadavků helpdeskového systému
  • správa kartových identifikačních systémů – čteček na OU

Nabízíme:

  • pracoviště Ostrava – Centrum
  • částečně pružnou pracovní dobu
  • zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 6 týdnů dovolené)
  • stabilní zaměstnání

Přihlášky:

Přihlášky s vyplněným osobním dotazníkem a stručným profesním životopisem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu do 27. února 2015.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava