Referent/ka pro vnější vztahy

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Filozofické fakulty Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení čj. OU-44084/25-2014 na obsazení následujícího pracovního místa:

  • referent/ka pro vnější vztahy
    s úvazkem 100 %

Požadavky:

  • VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s praxí v oboru (viz pracovní náplň),
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti,
  • výborné koordinační a organizační schopnosti,
  • výborná znalost českého jazyka slovem i písmem,
  • kreativita, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost týmové spolupráce,
  • aktivní přístup k řešení problémů,
  • dobrá znalost práce na PC,
  • praxe v komunikaci se sdělovacími prostředky výhodou,
  • znalost vysokoškolského prostředí výhodou,
  • znalost anglického jazyka výhodou,
  • morální a občanská bezúhonnost.

Pracovní náplň:

  • spolupodílení se na tvorbě PR strategie a její aplikaci,
  • realizace marketingových aktivit fakulty,
  • realizace interních akcí,
  • komunikace se zaměstnanci a studenty,
  • budování vztahů s externími subjekty,
  • zajištění medializace odborných výsledků a dalších aktivit FF OU,
  • komplexní zajišťování informačních, publicistických a tiskových vztahů k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům,
  • zajištění reklamních a propagačních materiálů.

Nabízíme

  • pracovní úvazek 100 %,
  • ohodnocení dle Vnitřního mzdového předpisu OU v Ostravě
  • možnost osobního ohodnocení
  • příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů.

Předpokládaný nástup do pracovního poměru:

  • 1. 9. 2014, popř. dle domluvy.

Požadované dokumenty:

  • přihláška do výběrového řízení,
  • motivační dopis,
  • profesní životopis s přehledem dosavadní praxe a referencemi,
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
  • doklady o dosaženém vzdělání,
  • kopie publikovaných výstupů (max. 5 článků)., popř. link na zpracované reportáže (není podmínkou).

Výběrové řízení bude tříkolové. První kolo proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola (11. 8. 2014), které bude zaměřeno na hodnocení praktických dovedností, budou pozvaní pouze vybraní uchazeči. Třetí kolo proběhne formou osobního pohovoru 18. 8. 2014.

Žádáme zájemce o výše uvedenou pracovní pozici, aby do 4. července 2014 zaslali požadované dokumenty na kontaktní adresu.

Kontakt:

referent.ffou@osu.cz