Archiv výběrových řízení a nabídek zaměstnání

Řidič silničních motorových vozidel

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Kvestorka Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

  • řidič silničních motorových vozidel

Předpokládaný nástup:

  • od 1. ledna 2013

Pracovní náplň:

  • řízení motorového vozidla v ČR i do zahraničí
  • péče o svěřená vozidla

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • řidičský průkaz skupiny B, C
  • časovou flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, kultivované vystupování
  • trestní a morální bezúhonnost
  • praxi v řízení vozidel nejméně 5 let
  • odpovídající zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek od 1. ledna 2013 na dobu určitou
  • samostatnou a zodpovědnou práci v profesionálním kolektivu
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí

Přihlášky:

Přihlášky se strukturován profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: CIT#MAIL34326 do 10. prosince 2012.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava