Provozní ekonom

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Kvestorka Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

  • provozní ekonom

Předpokládaný nástup:

  • od 1. ledna 2013.

Pracovní náplň:

  • daňové výkaznictví za OU
  • statistické výkaznictví za OU
  • administrace smluvních dokumentů (smlouvy, objednávky) ve spolupráci s právním oddělením OU
  • rozpočtář univerzity, provádění analýz

Požadujeme:

  • min. ukončené bakalářské VŠ vzdělání - ekonomického zaměření (vhodné i pro absolventy)
  • znalost právních předpisů ČR
  • znalost Zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů
  • znalost Zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • tvůrčí schopnost k řešení problémů
  • znalost AJ/NJ
  • znalost PC, MS Office na vysoké úrovni
  • kreativitu, aktivní přístup, inovativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost, vytrvalost

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek s nástupem od 1. ledna 2013
  • samostatnou a zodpovědnou práci v profesionálním týmu
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí

Přihlášky:

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: CIT#MAIL34326 do 7. prosince 2012.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava