Referent oddělení prorektorky pro studium a celoživotní vzdělávání

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Kvestorka Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

  • Referent oddělení prorektorky pro studium a celoživotní vzdělávání
    (zástup za mateřskou dovolenou)

Předpokládaný nástup:

  • od 1. září 2012.

Pracovní náplň:

  • administrace studijní agendy
  • jednání s veřejností a akademickou obcí
  • samostatné zpracování podkladů a dokumentů v IT systémech

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách a ostatních právních předpisů ČR
  • znalost PC, MS Office a MS Excel
  • znalost AJ, NJ
  • schopnost týmové spolupráce
  • schopnost tvůrčího a zodpovědného řešení problémů
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou), s nástupem od 1. září 2012
  • samostatnou a zodpovědnou práci v profesionálním týmu
  • příjemné pracovní prostředí

Přihlášky:

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: CIT#MAIL34326 do 20. srpna 2012.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava