Technik útvaru přípravy a realizace investic

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Kvestor Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na pozici

  • Technik útvaru přípravy a realizace investic

Náplň práce:

  • zabezpečení přípravy a realizace stavebních investic pro potřeby OU
  • mimo tuto činnost vypracovává veškerá hlášení, potřebné informace a materiály spojené s přípravou a realizací stavebních investic
  • odpovídá za dodržování platných zákonů a vyhlášek, kterými se tato činnost řídí
  • bezvýhradně odpovídá za plnění všech pokynů, požadavků a příkazů vydaných MŠMT a všech řídících orgánů pro čerpání evropských zdrojů k řízení a usměrňování činnosti
  • odpovídá za komplexní zajištění přípravy a realizace investic na OU
  • zpracování administrativní agendy
  • jednání s příslušnými úřady

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • vhodná příležitost pro absolventy
  • orientace v předpisech pro přípravu a realizaci investičních staveb
  • uživatelská znalost PC, MS Office
  • schopnost adaptace a týmové práce, navazování kontaktů
  • iniciativa, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu osobnosti

Nabízíme:

  • 50 % pracovní úvazek s nástupem od 1. května 2012
  • pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou
  • dynamický pracovní kolektiv, možnost profesního rozvoje
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí

Výhodou uchazečů je znalost vysokoškolského prostředí.

Termín uzavření přijímání přihlášek:

  • 30. dubna 2012

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: CIT#MAIL34326 do 30. dubna 2012.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava