Pracovník Centra pro rozvoj a inovace – finanční manažer/ka

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • pracovník Centra pro rozvoj a inovace – finanční manažer/ka

Kdy vás u nás přivítáme?

  • ihned, dle dohody

Předpokládaný úvazek:

  • 100 %

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • český

Náplň práce:

  • vyhledávání možných dotačních titulů;
  • příprava finanční části projektových žádostí (návrhu projektů);
  • odpovědnost za řádné čerpání finančních prostředků projektu, dodržení stanoveného rozpočtu;
  • kontrola realizace projektu – naplňování indikátorů, předkládání monitorovacích zpráv;
  • spolupráce s odborným týmem projektu (akademičtí a neakademičtí pracovníci VŠ);
  • zodpovědnost za dodržování metodik poskytovatele při realizaci projektu;
  • zpracování projektové dokumentace (zpráva o realizaci, projektová žádost, žádost o změnu aj.).

Co od vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání (II. stupně, popřípadě I. stupně + 5 let praxe);
  • výborná znalost MS Office a práce s PC;
  • zodpovědnost, pečlivost a přesnost, do jisté míry také samostatnost;
  • excelentní komunikační schopnosti;
  • zvládání stresových situací;
  • flexibilita, aktivní přístup k práci, spolehlivost, systematičnost;
  • zkušenosti z projektů operačních programů a z profesního vysokoškolského prostředí výhodou;
  • znalost anglického jazyka výhodou.

Proč k nám? Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů volna k léčení;
  • práci v profesionálním týmu stabilního zaměstnavatele;
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí;
  • pružnou pracovní dobu;
  • příležitostnou možnost výkonu práce z domova;
  • stravenky v hodnotě 160 Kč (příspěvek zaměstnavatele 88 Kč / stravenka);
  • využívání služeb univerzitní knihovny zdarma;
  • jazykové a jiné univerzitní vzdělávací kurzy;
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu určitou jednoho roku – v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.

Zaujala vás naše nabídka?

Na adresu nám nejpozději do 15. března 2024 (včetně) zašlete strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči.

Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodu výběrové řízení zrušit, prodloužit, přerušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Těšíme se na vás!

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Eva Letalová
referentka personalistiky

Centrum pro řízení lidských zdrojů
Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava