Vedoucí oddělení pro vnější vztahy (PR manager) Filozofické fakulty Ostravské univerzity

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Filozofické fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení, č. j OU-8015/25-2024, na obsazení následujícího systemizovaného neakademického pracovního místa:

  • Vedoucí oddělení pro vnější vztahy (PR manager) Filozofické fakulty Ostravské univerzity

Jste kreativní a rád/a nalézáte řešení tam, kde ho jiní nevidí? Rád/a komunikujete s lidmi a s médii? Zajímáte se o humanitní vědy a jejich popularizaci? Následují vás ostatní, když jim ukážete směr? Chcete věci dělat zajímavě a podle sebe? Pak hledáme právě vás.

Kdy vás mezi námi přivítáme?

  • 1. března 2024, případně dle dohody

Předpokládaný úvazek:

  • 100 %

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • český

Co vás čeká?

  • vedení kreativního týmu;
  • organizace fakultních akcí pro zaměstnance, uchazeče, studenty i veřejnost;
  • nastavení PR a marketingové strategie dovnitř i vně fakulty vč. sociálních sítí;
  • popularizace vědy a aktivit fakulty;
  • komunikace s médii;
  • spoluorganizace celouniverzitních eventů;
  • moderace popularizačních akcí;
  • spolupráce s týmy komunikace a popularizace Ostravské univerzity;
  • tvorba fakultního časopisu.

Co od vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání ideálně humanitního typu (II. stupně, případně I. stupně + 5 let praxe);
  • praxe v oblasti marketingu nebo komunikace alespoň 3 roky;
  • manažerské zkušenosti;
  • schopnost motivovat a vést kreativní tým;
  • orientace v prostředí českého vysokého školství výhodou;
  • kreativní myšlení;
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti;
  • organizační schopnosti;
  • výborná znalost práce na PC;
  • samostatnost, zodpovědný přístup, pracovitost;
  • aktivní znalost anglického jazyka (B2, výhodou je úroveň C1, znalost dalšího jazyka výhodou).

Proč k nám? Kromě zajímavé práce a příjemného kolektivu nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů placeného volna k léčení (po zkušební době);
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč, podíl zaměstnance 72,- Kč);
  • plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou;
  • příležitost se dále vzdělávat;
  • možnost zahraničních pracovních stáží;
  • možnost občasné práce z domova;
  • samostatnou a zodpovědnou práci v profesionálním týmu;
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, pracovní prostředí v centru Ostravy;
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu určitou jednoho roku – v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.

Zaujala vás naše nabídka?

Do 21. února 2024 (včetně) nám na adresu zašlete tyto dokumenty:

V první kole budeme posuzovat zaslané dokumenty – životopis a motivační dopis.

Do druhého kola – na osobní pohovor – budou pozváni jen vybraní zájemci.

Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit, opakovat nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Těšíme se na vás.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Filozofická fakulta
personální oddělení
Mgr. Karin Buchtová
Reální 5
701 03 Ostrava