Vedoucí týmu komunikace a popularizace, tiskový/á mluvčí

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

  • vedoucí týmu komunikace a popularizace, tiskový/á mluvčí

Jste kreativní a rád/a nalézáte řešení tam, kde ho jiní nevidí? Rád/a komunikujete s lidmi a s médii? Zajímáte se o vědu, umění a jejich popularizaci? Následují vás ostatní, když jim ukážete směr? Chcete věci dělat zajímavě a podle sebe? Pak hledáme právě vás. Buďte součásti kolektivu nadšených lidí a ukažte všem, kdo je Ostravská univerzita, co právě dělá a co chystá. Jsme Ostravská!!!

Kdy vás mezi námi přivítáme?

  • leden 2024, případně podle dohody

Předpokládaný úvazek:

  • 100 %

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • český

Co vás čeká?

  • vedení týmu zaměstnanců komunikace a popularizace;
  • vymýšlení a organizace akcí pro zaměstnance i lidi kolem;
  • komunikace Ostravské univerzity jako univerzity otevřené, přátelské a kreativní;
  • tvorba nového intranetu a nastavení strategie komunikace dovnitř i vně univerzity;
  • popularizace vědy a umění Ostravské univerzity;
  • komunikace s médii (tiskový/á mluvčí);
  • péče o studentské organizace;
  • spoluorganizace eventů a organizace drobných eventů;
  • moderace popularizačních akcí.

Co od vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání (II. stupně, případně I. stupně + 5 let praxe);
  • praxe v oblasti marketingu nebo komunikace alespoň 3 roky;
  • praxe na vedoucí pozici výhodou;
  • orientace v prostředí českého vysokého školství výhodou;
  • kreativní myšlení;
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti;
  • organizační a komunikační schopnosti;
  • výborná znalost práce na PC;
  • práce s grafickými programy výhodou;
  • samostatnost, zodpovědný přístup, pracovitost;
  • aktivní znalost anglického jazyka (výhodou je úroveň C1);
  • schopnost motivovat a vést tým podřízených.

Proč k nám? Kromě zajímavé práce a příjemného kolektivu nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů placeného volna k léčení (po zkušební době);
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč, podíl zaměstnance 72,- Kč);
  • plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou;
  • příležitost se dále vzdělávat;
  • možnost občasné práce z domova;
  • samostatnou a zodpovědnou práci v profesionálním týmu;
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí v centru Ostravy;
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu určitou jednoho roku – v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.

Zaujala vás naše nabídka?

Do 15. listopadu 2023 nám na adresu zašlete tyto dokumenty:

V první kole budeme posuzovat zaslané dokumenty – životopis a motivační dopis.

Do druhého kola – na osobní pohovor – budou pozváni jen vybraní zájemci.

Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Těšíme se na vás.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Eva Letalová
referentka personalistiky

Centrum pro řízení lidských zdrojů
Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava