Archiv výběrových řízení a nabídek zaměstnání

Vedoucí projektového oddělení

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení k obsazení místa:

  • vedoucí projektového oddělení

Co Vás v práci zejména čeká?

Zajištění efektivního fungování týmu projektového oddělení, vytváření přátelského a vstřícného prostředí na pracovišti a vedení týmu zaměstnanců projektového oddělení. Zodpovědnost za řízení přidělených projektů a koordinace výzev a projektové činnosti fakulty. Projektové oddělení je významným pracovištěm pro podporu a rozvoj výzkumných a akademických pracovišť a je důležitým partnerem akademickým pracovníkům a výzkumníkům.

Náplň práce:

  • Koordinační a kontrolní činnost v rámci projektového oddělení;
  • aktivní vyhledávání vhodných projektových výzev strategických a vědeckých projektů souvisejících s činností fakulty;
  • příprava a řešení projektů, odhad a řízení rizik, řešení vztahů s partnery projektů a interními týmy;
  • pravidelný reporting a evaluace činností projektového oddělení;
  • kontrolní a koordinační činnost v procesu administrativní kontroly všech typů zpráv o realizaci projektů, podstatných i nepodstatných změn v projektech;
  • kontrolní a koordinační činnost v procesu administrace a schvalování žádostí projektů;
  • kontrolní a koordinační činnost v rámci naplňování monitorovacích indikátorů projektů, udržitelnosti projektů;
  • koordinace auditů a kontrol projektů;
  • administrace dotazů z oblasti projektové podpory.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v magisterském studijním oboru (lze nahradit VŠ vzděláním I. stupně + 5 let praxe v oboru);
  • praxi v oblasti vedení lidí nejméně 3 roky (komise může splnění této podmínky prominout v případě prokázání vykonávání vedoucí role v projektovém řízení);
  • prokazatelné a doložitelné zkušenosti s řízením národních, případně mezinárodních projektů (významná role v řízení takového projektu); zkušenost s řízením projektů v akademickém prostředí výhodou;
  • zkušenost s datovými systémy poskytovatelů dotací (ISTA, ISKP a podobně);
  • výborné manažerské, komunikační a organizační dovednosti;
  • proaktivní přístup k řešení problémových situací, schopnost práce pod tlakem;
  • osobnost s přirozenou autoritou;
  • aktivní znalost anglického jazyka na úrovni B2 (jazyk je využíván v písemné i mluvené podobě a schopnost jeho aktivního užití je podmínkou pro výkon uvedené pozice);
  • aktivní znalost MS Office, zejména MS Excel;
  • pracovní zkušenosti z akademického/vysokoškolského prostředí výhodou;
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost plánovat;

Nabízíme:

  • Zajímavou práci;
  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době);
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč, podíl zaměstnance 72,- Kč);
  • plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou;
  • přístup do vzdělávacího portálu Seduo;
  • možnost získání karty MULTISPORT;
  • firemní dětskou skupinu Elánek;
  • slevy na nájemném u společnosti Heimstaden;
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu určitou jednoho roku, v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.

Předpokládaný nástup:

  • prosinec 2023, případně podle dohody

Předpokládaný úvazek:

  • 100%

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU; dle zkušeností a přínosu vybraného uchazeče

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • český

Termín, způsob, forma a místo pro dodání přihlášky a požadovaných dokladů uchazeče:

Do 12. listopadu 2023 nám na email:  zašlete níže uvedené povinné součásti přihlášky:

  • strukturovaný životopis;
  • motivační dopis;
  • reference prokazující zkušeností s řízením národních, případně mezinárodních projektů, včetně uvedení pozice v projektu;
  • doklady o dosaženém vzdělání;
  • vyplněný souhlas se zpracováním osobních údajů soubor docx 4,03 MB

První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči. Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Kontakt:

Lékařská fakulta OU,
personální oddělení
Bc. Kateřina Cimová
Syllabova 19
703 00 Ostrava 3

telefon: 553 46 1709