Administrativní pracovník Centra pro rozvoj a inovace (CRI)

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • Administrativní pracovník Centra pro rozvoj a inovace (CRI)

Předpokládaný nástup:

  • 1. listopadu 2023 nebo dle dohody

Předpokládaný úvazek:

  • 100 %

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • český

Náplň práce:

  • komplexní administrativní zajištění projektů;
  • zpracování podkladů pro monitorování zpráv;
  • uchovávání materiálů a dokumentace projektů;
  • příprava a zajištění publicity a prezentace projektů;
  • organizační zajištění schůzky a jednání včetně přípravy podkladů;
  • monitorování a kontrola projektů;
  • administrativa spojená s fungováním CRI.

Kvalifikační a další předpoklady:

  • pracovní pozice vhodná pro absolventy;
  • ukončené vysokoškolské vzdělání I. stupně (ekonomické zaměření výhodou) anebo střední vzdělání s maturitní zkouškou + 5 let praxe;
  • výborná znalost aplikací MS Office a práce na PC;
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědný přístup a pracovitost;
  • organizační schopnosti;
  • zkušenost s prací na projektech Operačních programů výhodou;
  • znalost anglického jazyka výhodou.

Proč k nám? Kromě příjemného pracovního prostředí nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů placeného volna k léčení (po zkušební době);
  • příležitostná možnost výkonu práce z domova;
  • stravenky v hodnotě 160 Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88 Kč, podíl zaměstnance 72 Kč);
  • využívání univerzitní knihovny zdarma;
  • jazykové a jiné univerzitní vzdělávací kurzy;
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu určitou jednoho roku – v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.

Zaujala Vás naše nabídka?

Na adresu nám nejpozději do 20. října 2023 (včetně) zašlete strukturovaný profesní životopis, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči.

Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Eva Letalová
referentka personalistiky

Centrum pro řízení lidských zdrojů
Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava