Referent/ka pro organizaci eventů Centra mezinárodní spolupráce

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • referent/ka pro organizaci eventů centra mezinárodní spolupráce

Kdy Vás mezi námi přivítáme?

  • 16. října 2023 nebo dle dohody

Předpokládaný úvazek:

  • 100 %

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • český

Náplň práce:

  • technické a organizační zajištění akcí organizovaných Centrem mezinárodní spolupráce Ostravské univerzity (např. staff weeky pro zaměstnance partnerských univerzit, welcome ceremony pro zahraniční studenty, letní škola pro zahraniční studenty, Go Abroad festival pro studenty OU, In Day pro akademické pracovníky OU, přijímání hostů ze zahraničí a příprava doprovodného programu);
  • tvorba cenových kalkulací, objednávek, smluv a odpovědnost za jejich dodržování;
  • psaní reportů a příprava tiskových zpráv z proběhlých akcí;
  • spolupráce s kolegy Centra mezinárodní spolupráce a dalšími odděleními napříč univerzitou.

Co od Vás čekáme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání (min. bakalářské), nebo ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou a alespoň 5 let praxe;
  • zkušenosti z pořádání a produkce kulturních akcí výhodou;
  • velmi dobrá znalost psané a mluvené angličtiny, úroveň C1;
  • kultivovaný projev, reprezentativní chování;
  • kreativní myšlení a proaktivní přístup k řešení problémů;
  • umět vyhodnocovat priority;
  • schopnost rychle se přizpůsobit, pečlivost, samostatnost;
  • výborné komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce;
  • řidičské oprávnění na skupinu B, aktivní řidič.

Proč k nám? Kromě příjemného pracovního prostředí nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů placeného volna k léčení (po zkušební době);
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč, podíl zaměstnance 72,- Kč);
  • plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou;
  • možnost občasné práce z domova;
  • práci v motivovaném a profesionálním týmu Centra mezinárodní spolupráce;
  • vzdělávání k agendě v ČR i zahraničí;
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí v centru Ostravy;
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu určitou jednoho roku –v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.

Zaujala Vás naše nabídka?

Na adresu nám nejpozději do pátku 29. září 2023 (včetně) zašlete strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

V prvním kole budeme posuzovat zaslané dokumenty – životopis a motivační dopis. Do druhého kola – praktická část a osobní pohovor – budou pozvaní jen vybraní zájemci.

Druhé kolo výběrového řízení se uskuteční v úterý 3. října 2023 (9–16 hod).

V případě zvýšeného zájmu o nabízenou pozici si OU vyhrazuje právo ukončit výběrové řízení.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Eva Letalová
referentka personalistiky

Centrum pro řízení lidských zdrojů
Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava