Archiv výběrových řízení a nabídek zaměstnání

Specialista/specialistka zahraničních vztahů Centra mezinárodní spolupráce

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • specialista / specialistka zahraničních vztahů Centra mezinárodní spolupráce (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)

Zajímá Vás prostředí univerzity a rád/ráda byste zde pracoval/pracovala? Máte kladný vztah k projektové činnosti? Domluvíte se anglicky? Pak neváhejte a napište nám! Rádi Vás mezi námi přivítáme.

Předpokládaný nástup:

  • září 2023 nebo dle dohody (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)

Předpokládaný úvazek:

  • 100 %

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Popis pozice aneb co Vás čeká:

  • reflexe trendů v mezinárodní spolupráci VŠ a komunikace s partnerskými univerzitami a akademiky OU v zájmu získání podkladů pro přípravu projektu mezinárodní kreditové mobility Erasmus+;
  • koordinace aktivit v rámci kreditové mobility Erasmus+, vč. metodického vedení fakult;
  • evidence a zpracování mobilit uskutečněných v rámci kreditové mobility Erasmus+ v systémech;
  • administrace internacionalizačního programu pro akademiky To Be In;
  • koordinace mobilit pracovníků celouniverzitních pracovišť a Přírodovědecké fakulty v rámci programu Erasmus+;
  • věcná i logistická organizace akcí typu Erasmus Staff Week;
  • koordinace zahraničních návštěv ze zahraničních univerzit v rámci Erasmus+ na půdě rektorátu;
  • zapojení do projektu KA2 Professional Learning Communities;
  • zajištění vysílání studentů a zaměstnanců přes AIA – MŠMT a zajištění refundace jízdních nákladů přes CEEPUS;
  • aktualizace sekce zahraničních vztahů na webových stránkách OU, vč. jejich anglické mutace, a portálu OU na základě podkladů zodpovědných útvarů.

Jak si Vás představujeme:

  • vysokoškolské vzdělání II. stupně (vysokoškolské vzdělání I. stupně + 5 let praxe);
  • znalost anglického jazyka na úrovni C1;
  • znalost vysokoškolského prostředí;
  • zkušenost s přípravou a realizací projektů, min. kladný vztah k projektové činnosti;
  • proaktivní přístup, systematičnost, samostatnost, pečlivost;
  • výborné komunikační a organizační schopnosti;
  • výbornou znalost aplikací MS Office a práce s PC;
  • osobní zkušenost s mobilitou/pobytem v zahraničí výhodou.

Proč k nám? Kromě zajímavé práce a příjemného kolektivu nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době);
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč, podíl zaměstnance 72,- Kč);
  • plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou;
  • volný přístup do vzdělávacího produktu Seduo;
  • možnost občasné práce z domova;
  • možnost získání karty MULTISPORT a podporu dalších sportovních aktivit;
  • firemní dětskou skupinu Elánek;
  • slevy na nájemném u společnosti Heimstaden;
  • práci v motivovaném a profesionálním týmu Centra mezinárodní spolupráce;
  • vzdělávání k agendě v ČR i zahraničí.

Zaujala Vás naše nabídka?

Za kompletní se považuje odpověď, která bude zaslána nejpozději do 10. srpna 2023 na adresu a bude obsahovat tyto doklady:

V prvním kole budeme posuzovat zaslané dokumenty. Do druhého kola – na osobní pohovor, který se uskuteční v týdnu od 14. srpna 2023 – budou pozvaní jen vybraní zájemci.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Eva Letalová
referentka personalistiky

Centrum pro řízení lidských zdrojů
Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava