Referent/ka oddělení pro studium a celoživotní vzdělávání

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • referent/ka oddělení pro studium a celoživotní vzdělávání

Zajímá Vás prostředí univerzity a rád/ráda byste zde pracoval/pracovala? Máte rád/a jasná pravidla a vyřizování administrativní agendy? Domluvíte se anglicky? Pak neváhejte a napište nám! Rádi Vás mezi námi přivítáme.

Předpokládaný nástup:

  • srpen/září 2023 (příp. dle dohody)

Předpokládaný úvazek:

  • 100 %

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • český

Popis pozice aneb co Vás čeká:

  • zajišťování agendy uznávání (posuzování) zahraničního vzdělání pro uchazeče o studium a uznávání zahraničního vysokoškolského vzdělání a kvalifikace (obecná „nostrifikace“);
  • komunikace se zahraničními institucemi, univerzitami, studenty v oblasti uznávání (posuzování) zahraničního vzdělání;
  • příprava podkladů pro odměňování v oblasti uznávání (posuzování) zahraničního vzdělání;
  • zajišťování agendy přijímacího řízení na úrovni rektorátu univerzity;
  • vedení správních řízení ve vymezených oblastech;
  • spolupráce se studijními odděleními jednotlivých fakult;
  • další činnosti související s oblastí studia a celoživotního vzdělávání.

Jak si Vás představujeme:

  • Vystudoval/a jste vysokou školu (min. Bc.) a máte vlastní zkušenosti se zpracováním ucelené agendy (zkušenost z vedení správního řízení oceníme).
  • Anglický jazyk slovem a písmem ovládáte aktivně min. na úrovni B1 (angličtinu skutečně budete aktivně využívat).
  • Dotahujete věci do konce a každou komunikaci zvládnete zanést do databáze tak, abyste v ní vyznal/a nejen Vy, ale i kolegové.
  • Jste organizačně zdatný/á a umíte si sám/a jednotlivé etapy práce naplánovat, propagovat a nakonec je i realizovat, a to i v případě, že je nutné přecházet průběžně k různým agendám a případům.
  • Rád/a o věcech přemýšlíte a umíte myšlenky a závěry zpracovat do srozumitelného textu (u odůvodnění správních rozhodnutí je to nezbytné).
  • Nebojíte se komunikace ani v případě, že je potřebovat prezentovat negativní a nepopulární závěry.
  • Práci s počítačem zvládáte na výborné úrovni.

Co nabízíme? Kromě zajímavé práce a příjemného kolektivu nabízíme:

  • příjemný pocit z dobře odvedené práce, kterou Váš tým i kolegové z fakult dokáží ocenit;
  • standardizovanou, zákonem regulovanou a smysluplnou práci, ve které se nebudete nudit;
  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době);
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč, podíl zaměstnance 72,- Kč);
  • plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou;
  • volný přístup do vzdělávacího produktu Seduo, které je možnostmi osobního rozvoje naplněno k prasknutí;
  • možnost získání karty MULTISPORT a podporu dalších sportovních aktivit;
  • firemní dětskou skupinu Elánek;
  • slevy na nájemném u společnosti Heimstaden;
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu určitou jednoho roku, v případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje

Zaujala Vás naše nabídka?

Za kompletní se považuje odpověď, která bude zaslána nejpozději do 26. července 2023 na adresu a bude obsahovat tyto doklady:

V prvním kole budeme posuzovat zaslané dokumenty. Do druhého kola - na osobní pohovor - budou pozvaní jen vybraní zájemci.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Eva Letalová
referentka personalistiky

Centrum pro řízení lidských zdrojů
Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava