Personální specialista

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Filozofické fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení č.j. OU-9571/25-2023 na obsazení následujícího pracovního místa:

  • 1 místo personálního specialisty na 100% pracovní úvazek

Požadavky:

  • magisterské VŠ vzdělání ekonomického směru (popř. bakalářské VŠ vzdělání ekonomického směru + 5 let praxe);
  • znalost Zákoníku práce a personalistiky;
  • zkušenosti s IS Magion výhodou;
  • organizační schopnosti a schopnost analytického myšlení, samostatnost, spolehlivost, flexibilita a schopnost týmové práce;
  • ochota učit se nové věci;
  • velmi dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel;
  • zkušenosti z prostředí vysokého školství žádoucí;
  • morální a občanská bezúhonnost.

Jazykové požadavky:

  • znalost anglického jazyka, min. na úrovni B2 Evropského referenčního rámce pro jazyky.

Pracovní náplň:

  • komplexní personální agenda zahrnující veškeré činnosti od zahájení po ukončení pracovněprávních vztahů zaměstnanců;
  • zajišťuje administrativní, organizační a realizační stránky dané personální agendy;
  • reportuje klíčové aktivity;
  • vyhodnocuje efektivitu aktivit v rámci svěřené oblasti;
  • zpracovává podklady pro tvorbu rozpočtu;
  • spolupracuje na přípravě interních norem a předpisů;
  • spolupracuje na projektech OU;
  • v rámci svěřené agendy komunikuje se státními institucemi jak na území ČR, tak v zahraničí;
  • zajišťuje zveřejnění nabídek práce na webu OU, Úřadu práce, popř. u externích zprostředkovatelů;
  • zpracovává podklady pro vypsání výběrových řízení; úzká spolupráce s vedením jednotlivých pracovišť FF OU;
  • administrace, evidence, vyhlášení a realizace výběrových řízení;
  • činnosti spojené se zaměstnáváním cizích státních příslušníků; úzká spolupráce se mzdovou účtárnou a personálním oddělením rektorátu OU.

Mzdové podmínky:

  • 5. mzdová třída dle Vnitřního mzdového předpisu OU;
  • v prvním roce možnost osobního ohodnocení, max. do výše 100 % tarifní mzdy;
  • v dalších letech možnost výkonového ohodnocení, max. do výše 150 % tarifní mzdy v závislosti na pracovních výsledcích.

Dále nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilního zaměstnavatele;
  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dní volna k léčení;
  • příležitostná možnost výkonu práce z domova;
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč/stravenka);
  • využívání univerzitní knihovny zdarma;
  • jazykové a jiné univerzitní vzdělávací kurzy.

Pracovní úvazek:

  • 100 % na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Předpokládaný nástup do pracovního poměru:

  • duben 2023, nebo dle dohody.

Požadované dokumenty:

První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči. Zaměstnavatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Žádáme zájemce o výše uvedenou pracovní pozici, aby do 8. března 2023 zaslali požadované dokumenty (viz výše uvedené) v elektronické podobě na adresu: .

Výběrové řízení bude vedeno v českém, popř. anglickém jazyce.

Kontakt:

Pedagogická fakulta OU
personální oddělení
Bc. Anna Oslizloková
Fráni Šrámka 3
709 00 Ostrava

telefon: 553 46 2511