Referent pro vědu a výzkum

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení k obsazení místa:

  • referent pro vědu a výzkum

Předpokládaný nástup:

  • duben 2023 nebo dle dohody

Předpokládaný úvazek:

  • 100%

Náplň práce:

  • Podíl na přípravě projektových žádostí a jejich administrace;
  • spolupráce na reportech hodnocení pracovišť v oblasti publikačních a výzkumných aktivit;
  • organizování komisí a dalších akcí, včetně přípravy podkladů;
  • evidence publikační činnosti v interním systému (IS PUBL);
  • administrativní činnosti spojené s chodem oddělení;
  • komunikace s personálním a ekonomickým oddělením.

Požadavky:

  • Dosažené vysokoškolské vzdělání (bakalářské nebo magisterské);
  • zkušenosti s přípravou a administrací grantových projektů (interní grantové projekty, TAČR, GAČR apod.) výhodou;
  • znalost AJ alespoň na úrovni B1;
  • schopnost práce s PC, MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) na odpovídající úrovni;
  • výborné organizační, koordinační a komunikační dovednosti, flexibilita, pečlivost, schopnost samostatné i týmové práce a osobní zodpovědnost.

Dále nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilního zaměstnavatele;
  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů volna k léčení;
  • příležitostná možnost výkonu práce z domova;
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč/stravenka);
  • jazykové a jiné univerzitní vzdělávací kurzy.

Přihlášky:

Přihlášky, doložené doklady o dosažené kvalifikaci, vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů, strukturovaným profesním životopisem, zasílejte do 15. března 2023 na níže uvedenou adresu personálního oddělení Lékařské fakulty Ostravské univerzity nebo na email: .

Výběrové řízení bude vedeno v českém jazyce. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na neobsazení pracovní pozice nebo zrušení výběrového řízení.

Kontakt:

Lékařská fakulta OU,
personální oddělení
Bc. Kateřina Cimová
Syllabova 19
703 00 Ostrava 3

telefon: 553 46 1709