Projektový manažer

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Filozofické fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení č.j  OU-1778/25-2023 na obsazení následujícího pracovního místa:

  • 1 místo projektového manažera na 100% pracovní úvazek

Požadavky:

  • VŠ magisterské vzdělání;
  • zkušenosti s řešením národních, případně mezinárodních projektů (ESF, ERDF, TAČR, Horizon apod.);
  • organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilita a schopnost týmové práce;
  • ochota učit se nové věci;
  • velmi dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel;
  • znalost datových systémů poskytovatelů dotací výhodou;
  • zkušenosti z prostředí vysokého školství žádoucí;
  • morální a občanská bezúhonnost.

Jazykové požadavky:

  • znalost anglického jazyka, min. na úrovni B2 Evropského referenčního rámce pro jazyky.

Pracovní náplň:

  • připravuje a řídí realizaci projektu;
  • koordinuje a řídí postupy prací s návaznosti činností v jednotlivých aktivitách;
  • koordinuje a řídí činnosti související s realizací aktivit projektu a kontroluje jejich plnění;
  • připravuje podklady pro obecnou část zprávy o realizaci, vypracovává a odesílá zprávu o realizaci projektu a závěrečnou zprávu;
  • zajišťuje dodržování časového harmonogramu činností;
  • odpovídá za monitorování projektu (indikátory, rozpočet, klíčové aktivity projektu, plnění harmonogramu projektu);
  • kontroluje naplňování monitorovacích indikátorů projektu;
  • úzce spolupracuje s garantem projektu, vedením fakulty, fakultními a celouniverzitními pracovišti a poskytovatelem dotace;
  • odpovídá za pracovní výkazy, popis činností u pracovních výkazů, správné čerpání volna k léčení a způsobilé a nezpůsobilé dovolené;
  • kompletně administrativně a organizačně podporuje realizaci odborných aktivit;
  • vede evidenci a dokumentaci projektu;
  • připravuje a archivuje dokumenty projektu;
  • řídí změny a rizika projektu a zodpovídá za jejich správnost;
  • koordinuje audity a kontroly projektu.

Mzdové podmínky:

  • 5. mzdová třída dle Vnitřního mzdového předpisu OU – 24 100,- Kč;
  • možnost osobního/výkonového ohodnocení.

Dále nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilního zaměstnavatele;
  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dní volna k léčení;
  • příležitostná možnost výkonu práce z domova;
  • stravenky v hodnotě 160,- Kč (příspěvek zaměstnavatele 88,- Kč/stravenka);
  • využívání univerzitní knihovny zdarma;
  • jazykové a jiné univerzitní vzdělávací kurzy.

Pracovní úvazek:

  • 100 % na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení.

Předpokládaný nástup do pracovního poměru:

  • 1. dubna 2023, nebo dle dohody.

Požadované dokumenty:

První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči. Zaměstnavatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Žádáme zájemce o výše uvedenou pracovní pozici, aby do 12. února 2023 zaslali požadované dokumenty (viz výše uvedené) v elektronické podobě na adresu: .

Výběrové řízení bude vedeno v českém jazyce.

Kontakt:

Ostravská univerzita,
Filozofická fakulta,
personální oddělení,
Ing. Dagmar Černeková
Reální 5,
701 03 Ostrava