Archiv výběrových řízení a nabídek zaměstnání

Pracovník klinických registrů

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Milé studentky a studenti, potřebujeme pomoci při práci s daty nemocných v registrech s krevními nádory. Je to pro zájemce šance získat zkušenosti s klinickým výzkumem v reálné praxi.

Klinika hematoonkologie LF OU a FN Ostrava přijme formou dohody o provedení práce/činnosti zaměstnance na pracovní místo:

  • pracovník klinických registrů

Vysvětlení (prof. Hájek, přednosta KHO):

Česká republika je světovou velmocí v oblasti organizace sběru dat nemocných s nádory. Základem sběru dat do registrů je práce na pracovišti, na kterém jsou nemocní léčeni. Na Klinice hematoonkologie LF OU a FNO je aktivních 8 národních registrů, u kterých potřebujeme spolupráci a pomoc.

Pro studenty může být tato aktivita prvním přiblížením klinického výzkumu v jedné z nejdynamičtěji se vyvíjející oblasti medicíny. Nabízíme možnost poznat reálnou praxi na naší klinice. Můžete se stát součástí speciálních týmů, porozumět více diagnostice a léčbě vybraných nádorových onemocnění. Tato aktivita může být spojena rovněž s prací na studentské vědecké odborné činnosti, prvním krokem k vědeckým aktivitám.

Pracovní náplň:

  • časově flexibilní práce - vkládání dat z dokumentace nemocných do registru; práce s národními registry pro hematoonkologické diagnózy

Požadujeme:

  • znalost práce na PC - Word, Excel, PowerPoint
  • základní znalostt anglického jazyka
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • práci na DPP nebo DPČ s pružnou pracovní dobu
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Žádost o zaměstnání s profesním životopisem zasílejte do 30. listopadu 2022 elektronicky na níže uvedenou kontaktní adresu.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo reagovat pouze na vybrané žádosti. Po obsazení pracovního místa budou všechny osobní údaje uchazečů skartovány.

Kontakt:

Ing. Lenka Mršťáková
Klinika hematoonkologie FN Ostrava a LF OU
telefon: 597 372 067