Vedoucí týmu komunikace a popularizace

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • vedoucí týmu komunikace a popularizace

Jste kreativní a rád/a nalézáte řešení tam, kde ho jiní nevidí? Rád/a komunikujete s lidmi a s médii? Zajímáte se o vědu a umění jejich popularizaci? Následují Vás ostatní, když jim ukážete směr? Chcete věci dělat zajímavě a podle sebe? Pak hledáme právě Vás. Buďte součásti kolektivu nadšených lidí a ukažte všem, kdo je Ostravská univerzita, co právě dělá a co chystá. Jsme Ostravská!!!

Kdy Vás mezi námi přivítáme?

  • listopad 2022, případně podle dohody

Předpokládaná výše úvazku

  • 1,0

Co vás čeká?

  • Vedení týmu zaměstnanců komunikace a popularizace;
  • Vymýšlení a organizace akcí pro zaměstnance i lidi kolem;
  • Komunikace Ostravské univerzity jako univerzity otevřené, přátelské a kreativní;
  • Tvorba nového intranetu a nastavení strategie komunikace dovnitř i vně univerzity;
  • Popularizace vědy a umění Ostravské univerzity;
  • Komunikace s médii (tiskový/á mluvčí);
  • Moderace popularizačních akcí.

Co od vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání;
  • praxe v oblasti marketingu nebo komunikace alespoň 3 roky;
  • praxe na vedoucí pozici výhodou;
  • orientace v prostředí českého vysokého školství výhodou;
  • kreativní myšlení;
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti;
  • organizační a komunikační schopnosti;
  • výborná znalost práce na PC;
  • práce s grafickými programy výhodou;
  • samostatnost, zodpovědný přístup, pracovitost;
  • aktivní znalost anglického jazyka (výhodou je úroveň C1);
  • schopnost motivovat a vést tým podřízených.

Co můžeme nabídnout?

  • 6 týdnů dovolené;
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době);
  • stravenky v hodnotě 130,- Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 71,- Kč, podíl zaměstnance 59,- Kč);
  • plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou;
  • příležitost se dále vzdělávat na školeních a workshopech v ČR i v zahraničí;
  • prostor pro kreativní nápady a jejich realizaci;
  • velice přátelské pracovní prostředí a kancelář v centru Ostravy;
  • v rámci interních pravidel OU je první pracovní poměr uzavřen na dobu jednoho roku. V případě oboustranné spokojenosti se pracovní poměr prodlužuje.

Zaujala Vás naše nabídka?

Do 6. listopadu 2022 nám na adresu zašlete svůj strukturovaný životopis, motivační dopis, souhlas se zpracováním osobních údajů.

V první kole budeme posuzovat zaslané dokumenty – životopis a motivační dopis.

Do druhého kola - na pohovor - budou pozváni jen vybraní zájemci.

Těšíme se na Vás.

Kontakt:

Ostravská univerzita
JUDr. Jana Pająk, LL.M., MBA
Vedoucí Centra pro řízení lidských zdrojů

Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava