Marketingový specialista pro koordinaci studentských praxí a spolupráci se zaměstnavateli

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

  • marketingový specialista pro koordinaci studentských praxí a spolupráci se zaměstnavateli

Předpokládaný nástup:

  • říjen 2022 nebo dle dohody

Úvazek:

  • 100 %

Buď součástí kolektivu lidí se srdcem na dlani a staň se prostředníkem mezi zaměstnavateli a studenty na jejich cestě za praxí. Prostřednictvím zavedeného pracovního portálu Job Teaser a pracovního festivalu „Za kariérOU“ budeš lidem pomáhat získávat pracovní zkušenosti a tím i víc radosti ze života. Díky silné značce, kterou je Ostravská univerzita, budeš mít silné zázemí, abys pro tento produkt získával i zaměstnavatele.

Webový portál Job Teaser a každoroční kariérní festival „Za kariérOU“ jsou zavedené a funkční produkty, které pomáhají, aby lidé našli správnou práci u těch správných zaměstnavatelů. Naši studenti a absolventi si tu chodí pro nabídky práce, praxí, stáží, ale i pro informace z kariérního a osobního rozvoje. Obojí je zárukou kvality, kterou zaměstnavatelé chtějí. Tvým úkolem bude oboje rozvíjet, aby byly stále živé a atraktivní. A hlavně, aby se o nich další zaměstnavatelé dozvěděli a toužili s námi spolupracovat.

Popis pozice aneb co tě čeká

Dokážeš lidi nadchnout a přitom máš administrativní talent? Jsi náš člověk. Buď prostředníkem mezi zaměstnavateli a studenty na jejich cestě za dobrou prací, praxemi a stážemi.

  • Budeš vyhledávat a oslovovat nové klienty a seznamovat je s nabídkou pracovního portálu a také účastí na pracovním veletrhu.
  • Komunikovat a propagovat produkty tak, že se zaměstnavatelé nebudou moci dočkat vzájemné spolupráce.
  • K tomu budeš mít prostor na všech dostupných platformách a akcích Ostravské univerzity.