Specialista/specialistka náboru a péče o studenty

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • specialista/specialistka náboru a péče o studenty

Výše pracovního úvazku

  • 100%

Termín nástupu

  • 1. června 2022, případně dříve dle dohody

Pracovní smlouva

  • doba určitá (1 rok s možností prodloužení)

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno

  • český a anglický

Koho přesně hledáme? Kolegu či kolegyni naplňující tyto kvalifikační předpoklady:

  • VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na vysoké úrovni slovem i písmem (prokazatelná úroveň C1 - velmi pokročilý)
  • velmi dobrá prezentace a komunikace v angličtině a češtině
  • pokročilá znalost kancelářského softwaru (Excel, Word) a také schopnost naučit se práci s novým softwarem a platformami (Office 365, Google)
  • pozitivní přístup ke komunikaci ve virtuálním prostředí, schopnost systémově plánovat a rozvrhnout si práci dlouhodobě, zároveň však projevit iniciativu a operativní přístup při každodenních aktivitách
  • mezi vaše přednosti patří organizační a komunikační schopnosti; vstřícnost, trpělivost, flexibilita, samostatnost, schopnost práce v týmu, schopnost věci domýšlet a dotahovat do konce jsou součástí vaší pracovní kultury; optimismus a odhodlání učit se novým věcem považujete za samozřejmost
  • řešení problémů je pro vás výzvou a jste nastaveni na hledání nových postupů

Co navíc oceníme?

  • orientaci v oblasti vízové problematiky
  • praxi v oboru (vysokoškolská instituce, práce na pozici vyžadující komunikaci se zahraničím)
  • prokazatelnou invenci ve vztahu k naší instituci
  • zahraniční zkušenost (studium, stáže, práce)

Jaká pracovní náplň vás čeká?

  • komunikace s uchazeči o studium v cizojazyčných programech fakulty
  • zajištění hladkého průběhu náboru studentů a následného přijímacího řízení v anglických programech - to bude zahrnovat aktivity od prezentace možností studia přes webové platformy, účast na veletrzích v zahraničí (na místě i online), úpravy webu, spolupráci s náborovými agenty a součinnost při řešení vízové a příjezdové problematiky studentů
  • zapojíme vás do komunikace s uchazeči o studium v českých studijních programech
  • budete organizovat a koordinovat aktivity pro studenty
  • budete spolupracovat napříč fakultními a univerzitními odděleními na přípravě a realizaci aktivit a naplňování procesů

Co nabízíme my vám?

  • odpovídající mzdu, která se skládá z fixní složky (mzdový tarif v souladu s Vnitřním mzdovým předpisem) a nenárokové složky mzdy (osobní/výkonové ohodnocení v závislosti na schopnostech a výkonu)
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost práce z domova po domluvě s nadřízeným
  • 5 dnů volna k léčení/sick days
  • 6 týdnů dovolené
  • elektronické stravenky ve výši 110 Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 60 Kč, příspěvek zaměstnance 50 Kč)
  • kurzy angličtiny s rodilým mluvčím
  • možnost vycestovat do zahraničí – pracovně, za vzděláním a inspirací
  • neformální a přátelské prostředí stabilní instituce
  • služební mobil s výhodným zaměstnaneckým tarifem

Zaujala vás naše nabídka?

Zašlete svůj profesní životopis společně s motivačním dopisem a podepsaným souhlasem se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení nejpozději do úterý 12. května 2022 elektronicky na adresu .

První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní přítomnosti uchazečů posouzením zaslaných životopisů. Vybraní kandidáti pro další kolo výběrového řízení, které proběhne formou pohovorů, budou kontaktováni.

Děkan fakulty si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu jednání pouze vybrané uchazeče. Zároveň si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče. Výběrové řízení může být na podnět děkana fakulty rovněž zkráceno, zrušeno či opakováno.

Kontakt:

Přírodovědecká fakulta OU
personální oddělení
Bc. Lucie Malovcová
Chittussiho 10
710 00 Ostrava – Slezská Ostrava

telefon: 553 46 2107