Projektový / finanční manažer/manažerka

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na místo

  • projektového / finančního manažera/manažerku

Náplň práce:

  • vyhledávání možných dotačních titulů v souladu s posláním organizace
  • zpracování a příprava projektových žádostí – kontrola logického rámce projektu, souladu s podmínkami
  • zodpovědnost za administrativní zajištění realizovaných projektů a dotací – kontrola plnění smluvních požadavků a termínů, předkládání monitorovacích zpráv
  • monitoring nákladů a výnosů projektu, příprava finančních reportů o stavu čerpání rozpočtu projektu
  • komunikace s poskytovateli dotací

Požadujeme:

  • pracovní zkušenost minimálně 2 roky
  • minimálně VŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost práce na PC, především MS Office
  • znalost AJ v úrovni B1
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • znalost projektového managementu

Nabízíme:

  • dynamickou, pestrou a smysluplnou práci
  • příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • podpora dalšího vzdělávání a osobního/profesního rozvoje
  • 6 týdnů dovolené + 5 dnů sick day
  • zázemí stabilní organizace

Předpokládaný nástup:

  • 1. února 2022 nebo dle dohody.

Předpokládaná výše úvazku:

  • 100 %

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

  • český

Přihlášky:

Přihlášky, doložené doklady o dosažené kvalifikaci, vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů, strukturovaným profesním životopisem zasílejte na email: do 19. ledna 2022. První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči.

Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Kontakt:

Lékařská fakulta OU,
personální oddělení
Bc. Kateřina Cimová
Syllabova 19
703 00 Ostrava 3

telefon: 553 46 1709