Asistent(ka) Centra marketingu a komunikace

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • asistent(ka) Centra marketingu a komunikace

Hledáme systematického, zodpovědného a samostatného kolegu/kolegyni na pozici asistenta/asistentky Centra marketingu a komunikace. Vaším hlavním úkolem bude zajistit administrativní chod pracoviště, komunikovat s dodavateli, vést skladové účetnictví a starat se o hosty Centra marketingu a komunikace. Těšit se můžete na přátelský kolektiv i velkorysé zaměstnanecké výhody, které Ostravská univerzita nabízí.

Kdy k nám?

  • říjen 2021, případně podle dohody
  • pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Co vás čeká?

  • Budete administrativní podporou týmu Centra marketingu a komunikace, postaráte se o objednávky, faktury i zápisy ze zasedání.
  • Zajistíte administrativní chod pracoviště, jako je archivace výstupů, evidence majetku, správa skladu nebo autodopravy.
  • Postaráte se o vstřícné přivítání a servis pro návštěvníky a hosty CMK.
  • Budete také kontaktní osobou pro celé CMK, zejména pro vnitřní komunikaci.
  • Zajistíte komunikaci s klíčovými dodavateli, jako jsou například tiskárny.
  • Jako plnohodnotná součást týmu Centra marketingu a komunikace OU se budete podílet na přípravě a realizaci oficiálních akcí univerzity, jako je např. Reprezentační ples, UniverCity stage na Colours of Ostrava, Noc vědců, Akademický den Ostravské univerzity, vědecko-popularizační přednášky, diskuze s vědci apod.

Co od vás očekáváme?

  • Požadujeme minimálně SŠ vzdělání.
  • Praxe není nutná, důležitější je vaše nadšení, ochota se učit a překonávat překážky.
  • Čeština vám nedělá problém a dokážete komunikovat na vysoké úrovni v psaném i mluveném projevu.
  • Občas budete potřebovat komunikovat v angličtině – v psané i mluvené formě (B1).
  • Hledáme milou, ochotnou a komunikativní osobu, která je precizní, zodpovědná a dokáže pracovat samostatně.
  • Hledáme týmového hráče, který ve vytížených obdobích dokáže zabrat a tým podržet.
  • Neobejdete se bez řidičského průkazu skupiny B.

Co vám můžeme nabídnout?

  • 30 dní dovolené.
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době).
  • Příspěvek na stravování 110 Kč/den (příspěvek zaměstnavatele 60 Kč, příspěvek zaměstnance 50 Kč).
  • Plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou.
  • Příležitost se dále vzdělávat na školeních a workshopech.
  • Velice přátelské pracovní prostředí.
  • Kancelář v příjemném zázemí Welcome Centre Ostravské univerzity v centru Ostravy.

Zaujala Vás naše nabídka?

  • Do 13. října 2021 (včetně) nám na adresu zasílejte strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.
  • První kolo výběrového řízení je neveřejné - selekce životopisů a výběr vhodných kandidátů na pohovor.
  • Druhé kolo - pohovory s vybranými kandidáty.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Lucie Holubová
HR Specialista

Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava