Referent prodeje / knihkupec

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • referent prodeje / knihkupec

Hledáme systematického, zodpovědného a samostatného kolegu/kolegyni na pozici referent prodeje/knihkupec. Vaším hlavním úkolem bude zajistit chod provozovny Univerzitního obchodu (knihkupectví). Vaším denním chlebem bude nejen poskytování služeb zákazníkovi, ale také vyřizování objednávek, vystavování faktur, objednávání zboží a další administrativní činnosti. Těšit se můžete na přátelský kolektiv i velkorysé zaměstnanecké výhody, které Ostravská univerzita nabízí.

Kdy k nám?

  • Září 2021, případně podle dohody.
  • Pracovní poměr na dobu 1 roku s možností dalšího prodloužení.

Co vás čeká?

  • Zajištění denního chodu prodejny – vyřizování objednávek z e-shopu, vystavování faktur, balení zásilek, komunikace se zákazníky a dodavateli, zodpovídání dotazů.
  • Práce na pokladně – budete prodávat nejenom knihy, ale také univerzitní předměty.
  • Každý měsíc vás čeká zpracování uzávěrky, vyúčtování prodejů a objednávání nového zboží do prodeje.
  • Vedení skladových zásob, doplňování prodejny, zpracování inventury.
  • Nevyhnete se práci na počítači – čeká vás práce s ekonomickým informačním systémem, vyřizování emailů, práce s MS Office, zpracovávání podkladů k vyúčtování.
  • Budete se podílet také na prodejních akcích mimo prodejnu.

Co od vás očekáváme?

  • Požadujeme minimálně SŠ vzdělání s maturitou.
  • Znalost anglického jazyka (úroveň A2) výhodou.
  • Znalost práce na PC podmínkou, znalost ekonomických informačních systémů výhodou.
  • Praxe není nutná, důležitější je vaše nadšení a ochota se učit.
  • Příjemné vystupování, smysl pro obchod a aktivní zájem o práci.
  • Hledáme milou, ochotnou a komunikativní osobu, která je precizní, zodpovědná a dokáže pracovat samostatně.
  • Psaná ani mluvená komunikace vám nedělá problém. Se zákazníky jednáte s úsměvem na tváři.
  • Výhodou pro vás bude přehled o knižním trhu a praxe z obchodu a samozřejmě láska ke knihám.
  • Své nápady sdílíte s kolegy, máte týmového ducha a ve vytížených obdobích dokážete zabrat.

Co vám můžeme nabídnout?

  • 30 dní dovolené.
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době).
  • Příspěvek na stravování 110 Kč/den, podíl zaměstnance 50 Kč.
  • Plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou.
  • Příležitost se dále vzdělávat na školeních a workshopech. Možnost vycestovat v programu Erasmus+, kurzy angličtiny pro zaměstnance.
  • Velice přátelské pracovní prostředí a příjemné zázemí v centru Ostravy.
  • Zaměstnanecká sleva na knihy.

Zaujala Vás naše nabídka?

  • Do 2. srpna 2021 (včetně) nám na adresu zasílejte strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.
  • První kolo výběrového řízení je neveřejné – selekce životopisů a výběr vhodných kandidátů na pohovor.
  • Druhé kolo – pohovory s vybranými kandidáty.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Lucie Holubová
HR Specialista

Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava