Archiv výběrových řízení a nabídek zaměstnání

Vedoucí personálního oddělení

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • Vedoucí personálního oddělení

Kdy k nám můžete nastoupit?

  • Od 1. července 2021, popřípadě na základě dohody

Kde budete pracovat?

  • Ostrava

Co vás čeká?

  • Metodické vedení a řízení náboru, vzdělávání, školení a hodnocení zaměstnanců.
  • Zodpovědnost za řízení a rozvoj personálního oddělení vč. propojení se mzdovou agendou.
  • Aktivní vyhledávání a realizace projektů zaměřených na oblast rozvoje a řízení lidských zdrojů.
  • Příprava návrhů interních řídících norem a vnitřních předpisů v oblasti personalistiky a rozvoje lidských zdrojů.
  • Zodpovědnost za správné nastavení procesů v personální oblasti napříč univerzitou.
  • Konzultace, poradenství, školení a expertní podpora součástem univerzity v oblasti personalistiky.
  • Zlepšování efektivity a kvality poskytovaných služeb součástem univerzity v oblasti personalistiky a jejich rozvoj.
  • Komunikace s odborovou organizací, kolektivní vyjednávání.
  • Zodpovědnost za rozvoj informačního systému v oblasti personalistiky a mezd.
  • Zodpovědnost za dokončení implementace a udržení ocenění HR Award.

Co požadujeme?

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského stupně (Mgr., Ing.), obor právo a právní věda výhodou.
  • Praxe ve vedoucí pozici v oblasti personalistiky minimálně 5 let.
  • Výborná znalost pracovněprávních a souvisejících předpisů.
  • Zkušenost se mzdovou agendou.
  • Aktivní zkušenost z oblasti kolektivního vyjednávání.
  • Praxe v oblasti veřejné sféry výhodou.
  • Zkušenost s problematikou zaměstnávání cizinců výhodou.
  • Efektivní komunikace a vedení lidí (leadership).
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (úroveň C1 Evropského referenčního rámce pro jazyky výhodou).
  • Vysoká úroveň komunikačních, manažerských a organizačních schopností.
  • Aktivní přístup, inovativnost, flexibilita, odolnost vůči stresu, řešení problémů, asertivita, samostatnost, systematičnost a spolehlivost.
  • Občanská a morální bezúhonnost.

Co vám nabízíme?

  • 30 dní dovolené za kalendářní rok.
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době).
  • Příspěvek na stravování 110 Kč/den, podíl zaměstnance 50 Kč.
  • Pružná pracovní doba, příležitostná práce z domu, tzv. home office.
  • Široké možnosti dalšího vzdělávání.
  • Pracoviště v centru města.

Zaujala vás naše nabídka?

Do 26. května 2021 nám zašlete na adresu: :

Kontakt:

Mgr. Monika Šumberová, MBA
kancléřka Ostravské univerzity
Ostravská univerzita - Rektorát
Dvořákova 7, Mor. Ostrava