Sekretář / personalista

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu. Skládá se ze šesti fakult a jednoho vědeckého ústavu. Nabízí studium v širokém spektru oborů pokrývajících oblasti humanitních, společenských a přírodních věd, lékařství, pedagogických disciplín a umění.

Děkan Fakulty umění v Ostravě vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

  • sekretář / personalista - Fakulta umění OU

Kdy k nám?

  • 1. července 2021
    (mzdové rozpětí dle zkušeností 25 – 29 tis. Kč)

Co vás čeká?

  • administrativní zajištění chodu kanceláře děkana a proděkanů
  • vyřizování korespondence a zajištění podpisové agendy děkana a proděkanů
  • zpracování zápisů z jednání
  • administrativa projektů a grantů v oblasti personalistiky
  • administrace a zpracování smluvních dokumentů, včetně archivace
  • administrativní zajištění pracovně-právní agendy fakulty
  • zajištění pracovně-právní problematiky v rámci evropských projektů
  • znalost zaměstnávání občanů EU a cizích státních příslušníků vč. určení problematiky příslušnosti k sociálnímu systému (formulář A1)
  • správa dat v personálním informačním systému Magion
  • správa lékařských prohlídek
  • aplikace podmínek kolektivní smlouvy
  • zpracování podkladů pro uzávěrky
  • komunikace se státními institucemi
  • administrativní podpora v náborových kampaních

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • vysokoškolské vzdělání magisterského stupně
  • výborná znalost českého jazyka a bezchybný písemný projev
  • komunikativní znalost jazyka anglického na úrovni B2 podmínkou
  • výbornou znalost aplikací MS Office a práce s PC
  • znalost práce v IS Magion výhodou

Co ještě přivítáme?

  • 4 roky praxe s vedením kanceláře a v personalistice
  • znalost zákoníku práce
  • praxe v akademickém prostředí výhodou
  • znalost IS Magion výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • organizační schopnosti, time management, prioritizaci
  • flexibilitu, aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, systematičnost, samostatnost.

Jaké výhody nabízíme?

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok
  • 5 dnů - sick days
  • příspěvek na stravování ve výši 110 Kč/den s podílem zaměstnance 50 Kč/ks
  • práci v profesionálním týmu
  • příjemné pracovní prostředí
  • vzdělávání
  • sdílení zkušeností napříč OU
  • pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení

Zaujala Vás naše nabídka?

Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte do 12. dubna 2021 na adresu .

Kontakt:

Ostravská univerzita
JUDr. Jana Pająk, LL.M., MBA
Vedoucí Centra pro řízení lidských zdrojů

Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava