Specialista pro rozvoj a vzdělávání akademických pracovníků

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu. Skládá se ze šesti fakult a jednoho vědeckého ústavu. Nabízí studium v širokém spektru oborů pokrývajících oblasti humanitních, společenských a přírodních věd, lékařství, pedagogických disciplín a umění.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • Specialista pro rozvoj a vzdělávání akademických pracovníků

Kdy k nám můžete nastoupit?

  • ihned, případně podle dohody

Kde budete pracovat?

  • Ostrava

Co vás čeká?

  • zmapování rozvojových a vzdělávacích potřeb akademických pracovníků (vyučujících), zejména v oblasti rozvoje pedagogických a s tím souvisejících IT kompetencí
  • zpracování koncepce rozvoje pedagogických kompetencí vyučujících
  • zpracování a implementace koncepce blended learningu na Ostravské univerzitě
  • příprava, organizační zabezpečení a realizace vlastních vzdělávacích aktivit pro akademické pracovníky
  • spolupráce s externími subjekty pro zajištění vzdělávacích potřeb akademických pracovníků
  • reporting a vyhodnocení úspěšnosti vzdělávacích akcí

Co požadujeme?

  • ukončené magisterské vysokoškolské vzdělání pedagogického směru (Ph.D. výhodou)
  • praxe ve vzdělávání/lektorování min. 3 roky
  • zahraniční studijní nebo pracovní zkušenost výhodou
  • zkušenost se vzděláváním dospělých
  • pokročilá znalost práce s MS Office (zejména Word, PP, Microsoft 365 – zejména MS Teams)
  • zkušenost s IT nástroji na podporu výuky (např. Moodle)
  • znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2
  • vysokou úroveň komunikačních dovedností
  • odpovědnost a cílevědomost
  • kreativní myšlení a přístup
  • časovou flexibilitu

Co vám nabízíme?

  • 30 dní dovolené
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době)
  • příspěvek na stravování 110 Kč/den, podíl zaměstnance 50 Kč
  • pružná pracovní doba, příležitostná práce z domu, tzv. home office
  • pracovní poměr na dobu 1 roku s možností dalšího prodloužení

Zaujala vás naše nabídka?

Do pátku 26. února 2021 nám zašlete na adresu: :

Vyhlašovatel je oprávněn výběrové řízení bez uvedení důvodů zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Kontakt:

Ostravská univerzita
JUDr. Jana Pająk, LL.M., MBA
Vedoucí Centra pro řízení lidských zdrojů

Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava