Údržbář

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici

  • údržbář

Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity hledá pracovníka na pozici údržbář. Pracovní náplní je především údržba budov v areálu Hladnov (Chittussiho 10), průběžné opravy a další technické práce.

Termín nástupu:

  • 15. listopadu 2020

Náplň práce:

  • provádění běžných oprav a údržby budovy
  • provádění řemeslných prací (práce instalatérské, elektrikářské, stolařské, zámečnické apod.)
  • kontrola práce dodavatelských firem a spolupráce s nimi
  • kontrola provozu technologických zařízení
  • opravy v areálu botanické zahrady OU (ulice Na Souvrati)
  • úklid venkovních prostor (odklízení sněhu, odklízení listí, sekání trávy apod.)
  • kontrola odvozu odpadu
  • stěhovací práce menšího rozsahu
  • další úkoly dle zadání vedoucího technického oddělení

Co od Vás očekáváme:

  • střední vzdělání s výučním listem
  • zručnost a spolehlivost
  • bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • přátelské pracovní prostředí
  • mzdu v rozpětí 18-20 tis. Kč
  • 6 týdnů dovolené a 5 dní volna k léčení ročně
  • příspěvek na stravování
  • možnost výuky AJ a dalšího vzdělávání

Zaujali jsme Vás?

Pokud ano, pošlete nám prosím Váš:

na e-mailovou adresu: do 10. listopadu 2020.

Kontakt:

Přírodovědecká fakulta OU
personální oddělení
Bc. Lucie Malovcová
Chittussiho 10
710 00 Ostrava – Slezská Ostrava

telefon: 553 46 2107